Oferta

Spełniając oczekiwania naszych Klientów świadczymy następujące usługi translatorskie:

  • tłumaczenia pisemne
  • tłumaczenia przysięgłe

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. O tym, że są wyważone i przystępne przekonają się Państwo już przy pierwszych zamówieniach. W przypadku dużych zleceń bądź nawiązania stałej współpracy ceny mogą być negocjowane.

Tłumaczenia zwykłe: cennik

Tłumaczenia pisemne to główny obszar naszej działalności. Nieustannie rozszerzamy listę języków, które obsługujemy. Obecnie wykonujemy tłumaczenia w następujących językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim, słowackim, węgierskim, niderlandzkim (holenderskim), szwedzkim, norweskim, fińskim, duńskim, serbskim, chorwackim, macedońskim, tureckim, greckim, ukraińskim, litewskim, białoruskim, rumuńskim, bułgarskim, arabskim, japońskim, chińskim oraz łacińskim.

Teksty do tłumaczenia można przekazać w najdogodniejszy dla Państwa sposób:

  • osobiście
  • faksem
  • pocztą elektroniczną
  • pocztą kurierską

Pracujemy w większości popularnych edytorów tekstu. Staramy się również jak najwierniej zachować układ graficzny oryginału. Nie pobieramy dodatkowych opłat za proste formatowanie tekstu, wstawianie nieskomplikowanych tabel, rysunków czy zapis elektroniczny.

Bardzo rzadko stosujemy zwyżki stawek tłumaczeń w związku z wysokospecjalistycznym słownictwem tekstu i zawsze ustalamy to z Klientem przed przyjęciem zlecenia.

Gotowe tłumaczenia przekazujemy zgodnie z życzeniem Klienta pocztą elektroniczną, faksem, w formie wydruku lub w postaci pliku zapisanego na dyskietce lub płycie CD. W ramach naszej polityki przejrzystych cen do wykonanego przez nas tłumaczenia zawsze dołączamy statystykę dokumentu.

Podstawą rozliczeń jest strona obliczeniowa tłumaczenia, która standardowo liczy 1500 znaków ze spacjami. Na życzenie Klienta możemy przyjąć za podstawę rozliczeń także stronę 1600 lub 1800 znaków. Tłumaczenia pisemne rozliczamy z dokładnością do pół strony (z wyjątkiem pierwszej strony tłumaczenia, która jest liczona jako cała).

Tłumaczenie przysięgłe

Współpracując z tłumaczami przysięgłymi ponad 30 języków, jesteśmy w stanie fachowo i szybko wykonać tłumaczenie przysięgłe każdego dostarczonego nam dokumentu.

Zgodnie z normującymi przepisami strona tłumaczenia przysięgłego zawiera 1125 znaków ze spacjami (25 wierszy x 45 znaków). Każda rozpoczęta strona tłumaczenia jest liczona jako cała.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi tłumacza przysięgłego?

Jak wiadomo, wykonywanie przekładów z różnych języków wymaga umiejętności. Tłumacz przysięgły angielskiego, niemieckiego, francuskiego itp., ma przed sobą duże wyzwanie. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że wykonanie przekładu nie jest kalką językową. Nie można zatem przygotować takiego tekstu w taki sposób, aby był on uniwersalny. Każda mowa, czy to niemiecka, czy angielska ma swoje związki frazeologiczne i różne, inne, popularne zwroty, które trzeba znać, aby móc przygotować a pełni merytoryczne tłumaczenie.

 

W naszym biurze w Sosnowcu zatrudniamy wykwalifikowanych tłumaczów przysięgłych języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i wielu innych, którzy w rzetelny sposób wykonają przekład. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, przed przystąpieniem do prac dokładnie omawiamy dany projekt z klientem oraz ustalamy wspólnie datę zakończenia. Wiemy, że często podobne zlecenia, muszą być zupełnie inaczej wykonane, dlatego przekład z języka angielskiego lub niemieckiego jest często czasochłonny. W zależności od wielkości zleceń tłumaczymy dokumenty urzędowe, popularnonaukowe, itp. Od kilku dni do kilku tygodni.

Co więcej, otrzymują od nas Państwo merytoryczne pismo, uwierzytelnione, które możecie przedłożyć w jakimkolwiek urzędzie lub sądzie. Ma ono moc prawną. Tego typu dokumenty mogą wydać tylko biura mające uprawnieni do wykonywania uwierzytelnień pism.

Ponadto zlecając tłumaczowi tę pracę, nie musicie Państwo obawiać się tego, że dokument zostanie przełożony w niewłaściwy sposób. Duże doświadczenie oraz zrealizowanie wielu projektów pozwoliło nam skutecznie zdobywać cenną wiedzę z zakresu tych prac. Każde tłumaczenie wykonujemy na wysokim poziomie. Nie należy zapominać również, że zajmujemy się wieloma rodzajami pism. Do naszych zadań należy przekład, m.in.:

  • pism specjalistycznych, technicznych,
  • dokumentów medycznych, zagranicznych wypisów ze szpitala, badań,
  • umów sprzedaży, kupna,
  • akcyzy, homologacji.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego biura tłumaczeń w Sosnowcu lub okolicach, zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi tłumaczami języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i innych. Z chęcią służymy doradztwem.